Keystone logo

12 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی علم حقوق قانون تطبیقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • علم حقوق
  • قانون تطبیقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی علم حقوق قانون تطبیقی

مدرک لیسانس حقوق و دستمزد، مدرک لیسانس فوق لیسانس در سطح بین المللی است. صدور گواهینامه قانونی پیشرفته اغلب توسط دانشجویان یا متخصصانی که مایل به تمرکز بر یک بخش محدود از قانون هستند، با اضافه کردن آن به سایر مدارک موجود یا کسب مدارک جهانی، مورد نظر است.

LLM در قانون تطبیقی ​​چیست؟ بسیاری از دانش آموزان برای این دیدگاه جهانی به این درجه می روند. این درجه همچنین برای کسانی که امیدوارند در عرصه های دانشگاهی شرکت کنند مفید است. به طور کلی، LLM در قانون تطبیقی ​​نگاهی به تفاوت های بین سیستم های حقوقی و فرهنگی فرهنگی، سنت ها، قوانین و رویه ها می کند. این درجه تمایل دارد که به کسانی که از بسیاری از کشورها جذاب هستند، منجر به کلاس های مختلف کلاس و ارائه یک عمق ارزشمند به گفتگوها، مطالعه و درک شود.

فارغ التحصیلان با حقوق LLM در حقوق تطبیقی ​​تمایل دارند که یک دیدگاه جهانی داشته باشند و قدردانی از تفاوت های فرهنگی می تواند حرفه ای ها را در تعامل با شخصیت ها و حرفه های دیگر کمک کند. سرانجام، برنامه های چند زبانه ای نیز وجود دارند که به فارغ التحصیلان اجازه می دهد مهارت های زبان خارجی خود را تقویت کنند.

عواملی که هزینه های برنامه را تحت تأثیر قرار می دهند، تمایل دارند که خود مدرسه، اعتبار دانشگاه، طول برنامه و مکان موسسه باشد. افرادی که به دنبال یک برنامه LLM هستند، باید با دقت گزینه های خود را بررسی کنند.

تمرکز گسترده ای از این درجه باعث می شود انعطاف پذیری زیادی در مورد حرفه ای داشته باشد. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی در مطالعات تطبیقی ​​اغلب دارای تخصص لازم برای کار در حقوق بین الملل حقوق بشر، قانون تجارت بین الملل و قوانین عمومی بین المللی هستند. فارغ التحصیلان اغلب در شرکت هایی با تمرکز بر قوانین خارجی، کار کردن به عنوان طرفداران در قانون کیفری بین المللی یا مشاوران شرکت های جهانی در تجارت بین المللی کار می کنند.

کسب درآمد LLM در مطالعات تطبیقی ​​میتواند درها را به یک کارآموز قانونی بینالمللی سودآور و تحقق بخشید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.