Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در قانون حقوق مدنی 2023

8 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون حقوق مدنی 2023

بررسی اجمالی

LLM مدرک تحصیلی برای افرادی است که به دنبال استاد خود در مطالعات حقوقی هستند. افراد ممکن است برای کسب مدرک لیسانس برای کسب تخصص در یک منطقه تخصصی از قانون، مانند قانون ورشکستگی یا قانون اقتصادی انتخاب کنند.

LLM در قانون حقوق مدنی چیست؟ این برنامه به منظور ایجاد دانش آموزان به طور انتقادی درباره موضوعاتی که امروزه اقلیت ها را تحت تأثیر قرار می دهد طراحی شده است. دوره ها ممکن است بر حقوق زنان، مطالعات جنسیتی، افراد بومی، مهاجران یا هر گروه دیگر که اکثرا توسط اکثریت مورد هدف قرار می گیرند تمرکز کنند. هدف این دوره ها افزایش تجزیه و تحلیل شرکت کنندگان و مهارت های تحلیلی انتقادی است تا آنها بتوانند اصلاحات قانونی را اجرا کنند و یا حداقل تئوری هایی را برای چگونگی هدایت اصلاحات قانونی آینده در نظر بگیرند.

افرادی که فارغ التحصیل می شوند با مدرک تحصیلی حقوق مدنی تمایل به تمجید و درک عمیق برای همه مردم و فرهنگ ها دارند. بسیاری از فارغ التحصیلان نیز دارای درک عمیق از حق و اشتباه هستند و توانایی تفکر عمیق و منطقی در مورد چگونگی انجام اشتباهات درست کردن. هر کدام از این صفات می توانند به خوبی در تمام جنبه های زندگی خدمت کنند.

هزینه LLM بسیار متفاوت است و به تعدادی از عوامل بستگی دارد. افراد علاوه بر مکان و مؤسسه انتخابی، هزینه هزینه زندگی را نیز باید در نظر گرفت.

فارغ التحصیلان دارای مدرک لیسانس حقوق مدنی ممکن است وکلا مدافع حقوق خصوصی، مدافع حقوق مدنی یا وکیل مدافع سازمان های بزرگ باشند. از آنجایی که اکثر شرکت ها نیاز به اجرای رویه ها و رویه ها برای کاهش خطر ابتلا به یک کیت تبعیض دارند، فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است قادر به یافتن کار در بخش شرکت باشند. برخی ممکن است به وکیل عمومی تبدیل شوند و از حقوق کسانی که منابع ندارند دفاع کنند.

بسیاری از مدارس برنامه های آنلاین LLM را ارائه می دهند که برای دانشجویانی که مشغول به کار تمام وقت هستند یا خانواده هایی که برای مراقبت از آنها مناسب است، مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های موجود شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بشر
  • قانون حقوق مدنی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه