Keystone logo

34 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار قانون مالکیت فکری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
  • قانون مالکیت فکری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (34)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار قانون مالکیت فکری

قانون مالکیت معنوی با حقوق به اکتشافات، اختراعات، طرح، آثار ادبی، موسیقی و هنری، کلمات، عبارات و علامت می پردازد. LLM در قانون مالکیت معنوی تخصص دانشگاهی در سطح master's برای تکمیل آموزش و پرورش قانون موجود را فراهم می کند. برخی از متخصصان با پیشینه کارشناسی دیگر از کارشناسی قانون و یا مدرک دکتر مدارک تحصیلی نیز به LLM در برنامه قانون مالکیت معنوی را انتخاب کنید.

مزایای LLM در قانون مالکیت معنوی چیست؟

در حالی که LLM در قانون مالکیت معنوی به تنهایی حامل واجد شرایط نیست به عمل قانون، زمانی که با مدرک حقوق مقدماتی ترکیب، آن را علاوه بر ارزشمند است. LLM در قانون مالکیت معنوی درجه دارندگان هستند ماهرانه آموزش دیده به توصیه و طرح دعوی در مورد مسائل حوزه عمومی، حقوق اخلاقی، اسرار تجاری، ثبت اختراعات، کپی رایت و دیگر موضوعات جدایی ناپذیر.

LLM در مورد نیاز قانون مالکیت معنوی چیست؟

قانون در دانشگاه دانشکده ها در سراسر جهان تا حدودی در خود پیش نیاز برای ورود متفاوت به LLM در برنامه قانون مالکیت معنوی. برخی از برنامه های تنها متقاضیان با یک پس زمینه دانشکده حقوق شرایط در حالی که دیگران به دانش آموزان آینده نگر با دیگر مدارک تحصیلی کارشناسی شرایط. LLM در قانون مالکیت معنوی به طور معمول حدود یک سال طول می کشد تا کامل زمانی که تمام وقت مطالعه قرار گرفت.

چقدر هزینه را به LLM در قانون مالکیت معنوی؟

هزینه های شهریه و فرصت های مالی برای LLM در برنامه های تحصیلی حقوق مالکیت معنوی از مدرسه به مدرسه متفاوت است. گروه ها پذیرش دانشگاه خوشحال برای پاسخ به سوالات در مورد هزینه های LLM در قانون مالکیت معنوی هستند. تماس با آنها را به راحتی از طریق فرم در این وب سایت.

کدام حرفه با LLM در قانون مالکیت معنوی؟

دانش آموختگان از LLM در برنامه های تحصیلی حقوق مالکیت معنوی به در به کار:

- شرکت های حقوقی بین المللی،

- دفاتر مالکیت معنوی،

- سازمان تجارت جهانی،

- ثبت اختراع و علامت تجاری وکیل،

- بدن متخصص سازمان ملل متحد،

- سازمان های غیر دولتی و بیشتر.

چرا LLM آنلاین در قانون مالکیت معنوی؟

LLM در برنامه قانون مالکیت معنوی نیز در دسترس آنلاین، ارائه شده توسط برخی از دانشگاه های برتر ذکر شده در زیر می باشد. با توجه LLM آنلاین خواهد دانش آموز نجات بدون هیچ زحمتی از رفت و آمد به دانشگاه، و ممکن است انعطاف پذیری برنامه ریزی بیشتر در اطراف ترم ارائه می کنند.