Keystone logo

22 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق اقتصادی قانون مالیات 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق اقتصادی
  • قانون مالیات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق اقتصادی قانون مالیات

LLM در قانون مالیات است به کسانی که تکمیل یک برنامه دانشگاهی دقیق در قوانین و مقررات اطراف مالیات تعلق می گیرد. به عنوان قانون مالیات نقش مهمی در هر دو کسب و کار و برنامه ریزی مالی فرد ایفا می کند، این درجه در نظر گرفته شده بسیار با ارزش است.

بسیاری از دانش آموزان آینده نگر با سوال شروع، چه LLM در قانون مالیات است؟ این درجه قانونی فارغ التحصیل است که دانش آموزان را فراهم می کند با یک دانش دقیق از زمینه قانون مالیات است. در میان مناطق از مطالعه معمولا در برنامه درسی برای LLM در قانون شامل مالیات در حال برنامه ریزی و مستغلات، مالیات بین المللی، و دولت و مالیات محلی است. برخی از برنامه های LLM ارائه گواهی در زمینه های مطالعه نشان می دهد که یک دانش آموز است تخصص خاص در آن تمرکز کردم.

مزایای به دست آوردن یک LLM در قانون مالیات های متعدد هستند، به عنوان مالیات درست است که جدایی ناپذیر به بسیاری از زمینه های دیگر از قانون است.دانش آموختگان ترک این برنامه به عنوان کارشناسان در یک میدان بالا تقاضا، و به عنوان مثل آنها قادر به ایجاد خود مشارکت به عنوان با ارزش در انواع تنظیمات کار.

هزینه LLM در قانون مالیات بر نهاد، کشور و در زمان و انتظار می رود برای تکمیل بستگی دارد. برنامه داوطلبان باید مطمئن شوید که با نهادهای خاص برای تعیین مقدار درجه هزینه خواهد شد برای تکمیل شود.

تخصص در قانون مالیات همواره به ارزش شده است به دلیل مالیات از جنبه های مهم تعدادی از زمینه های حقوقی، از جمله برنامه ریزی املاک و، انجمن کسب و کار و قانون اوراق بهادار است. به این دلیل، کسانی که LLM در قانون مالیات نگه داشته تعدادی از فرصت های شغلی موجود به آنها. آنها ممکن است را انتخاب کنید تا وارد عمل خصوصی، آنها ممکن است اشتغال با نهادهای دولتی پیدا کنید، یا آنها ممکن است انتخاب کردن را به موقعیت به عنوان در خانه مشاوره برای شرکت های بزرگ.

موسسات آموزشی در سراسر جهان ارائه LLM در قانون مالیات، و از آن آسان است به درخواست آنلاین. شروع جستجوی خود را با در نظر گرفتن یک نگاهی به لیست برنامه و دریافت خود را آغاز نسبت به مسیر شغلی جدید هیجان انگیز و چالش برانگیز است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.