Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در قانون مهاجرت 2024

7 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون مهاجرت 2024

بررسی اجمالی

در حوزه حقوقی، داشتن دانش تخصصی درباره جنبه های فردی قانون می تواند مفید باشد. دانش آموزانی که مایل به انجام حرفه ای در این زمینه هستند می توانند در یک برنامه LLM ثبت نام کنند تا دانش تخصصی مورد نیاز برای موفقیت را کسب کنند.

LLM در قانون مهاجرت چیست؟ این نوع برنامه معمولا دانشجویان را برای حرفه های قانونی آینده آماده می کند، با دادن دانش جامع در مورد موضوعاتی مانند امنیت مرزی، فن آوری، امنیت سایبری، امنیت حریم شخصی، و عملیات نظامی و اطلاعات. دانش آموزان همچنین ممکن است قوانین اداری، امنیت حمل و نقل و قراردادهای فدرال را مطالعه کنند تا درک کاملی از موضوع داشته باشند.

دانش آموزان معمولا در حال برنامه ریزی یک مهارت انتقادی در یک برنامه LLM ثبت نام می کنند. مهارت های ارتباطی و زبان ممکن است به آنها کمک کند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و شبکه های کسب و کار را ایجاد کنند و به طور بالقوه منجر به پیشرفت شغلی آینده شوند. مهارت های حل مسئله قوی می تواند در زمینه های مختلف زندگی مفید باشد.

برای تعیین قیمت یک برنامه LLM، بهترین شیوه عمل معمولا به طور مستقیم با مدارس مورد علاقه ارتباط دارد. از آنجا که هر مدرسه متفاوت است و هزینه تحصیل خود را تعیین می کند، هزینه این برنامه به شدت تغییر می کند.

با افزایش تعداد افراد مهاجرت به کشورهای مختلف از قبل، تقاضا برای کارکنانی که دارای پیشینه در قانون مهاجرت هستند، رو به رشد است. بعضی از دانش آموزان برای تبدیل شدن به وکیل مهاجرت تصمیم می گیرند، در حالی که دیگران به عنوان متخصصان فن آوری مشغول به کار هستند و بررسی های پس زمینه را برای مهاجران انجام می دهند بسیاری از آنها به عنوان مقامات گمرکی کار می کنند. دیگران به عنوان مأمورین مهاجرت و سایر انواع مقامات دولتی مشغول به کار برای مهاجرت و سازمان های امنیتی داخلی هستند.

یک برنامه LLM ممکن است در پردیس یا آنلاین ارائه شود. برگزاری دوره های آنلاین می تواند یک گزینه عالی برای دانش آموزان در تلاش برای تعادل آموزش و پرورش خود را با خانواده ها و حرفه. برای پیدا کردن مدرسه مناسب، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق ملی
  • قانون مهاجرت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه