Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 پاره وقت  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در قانون مهاجرت 2024

5 پاره وقت کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون مهاجرت 2024

بررسی اجمالی

قانون مهاجرت چیست؟
قانون مهاجرت رشته‌ای از حقوق است که بر روند مهاجرت از جمله پذیرش و خروج اتباع خارجی از یک کشور نظارت می‌کند. همچنین حقوق و تعهدات مهاجران و حقوق و تعهدات کشورهایی که به آن مهاجرت می کنند را پوشش می دهد.

در قانون مهاجرت چه مشاغلی می توانم داشته باشم؟
قانون مهاجرت یک رشته رو به رشد است و فرصت های زیادی برای وکلای متخصص در آن وجود دارد. برخی از مشاغل موجود در این زمینه عبارتند از: وکیل مهاجرت، وکیل پناهندگی، قاضی مهاجرت، مامور یا افسر مهاجرت، مامور گشت مرزی، افسر گمرک و حفاظت از مرز و افسر اخراج.

چرا مطالعه قانون مهاجرت مهم است؟
قانون مهاجرت یکی از رشته های مهم حقوقی است زیرا بر یکی از اساسی ترین جنبه های زندگی بشری حاکم است: حرکت. این همچنین یک زمینه رو به رشد است زیرا تعداد مهاجران در سراسر جهان همچنان در حال افزایش است.

در طول مدرک حقوق مهاجرت چه خواهم خواند؟
شما موضوعات مختلفی را در رابطه با قوانین مهاجرت مطالعه خواهید کرد، از جمله وضعیت فعلی قانون مهاجرت، انواع مختلف ویزاهای موجود برای مهاجران، روند درخواست ویزا و حقوق مهاجران در کشورهای مختلف.

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.

یادگیری پاره وقت به فرد امکان می دهد حتی اگر نتواند به صورت تمام وقت به مدرسه برود، مدرک یا مدرک تحصیلی دریافت کند. فرد می تواند با سرعت خودش یاد بگیرد و به تدریج امتیازهایی را جمع کند که برای یک مدرک نهایی به حساب می آید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق ملی
  • قانون مهاجرت
  • پاره وقت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه