Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در قانون مهاجرت که در آمریکا 2024

1 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون مهاجرت که در آمریکا 2024

بررسی اجمالی

قانون مهاجرت چیست؟
قانون مهاجرت رشته‌ای از حقوق است که بر روند مهاجرت از جمله پذیرش و خروج اتباع خارجی از یک کشور نظارت می‌کند. همچنین حقوق و تعهدات مهاجران و حقوق و تعهدات کشورهایی که به آن مهاجرت می کنند را پوشش می دهد.

در قانون مهاجرت چه مشاغلی می توانم داشته باشم؟
قانون مهاجرت یک رشته رو به رشد است و فرصت های زیادی برای وکلای متخصص در آن وجود دارد. برخی از مشاغل موجود در این زمینه عبارتند از: وکیل مهاجرت، وکیل پناهندگی، قاضی مهاجرت، مامور یا افسر مهاجرت، مامور گشت مرزی، افسر گمرک و حفاظت از مرز و افسر اخراج.

چرا مطالعه قانون مهاجرت مهم است؟
قانون مهاجرت یکی از رشته های مهم حقوقی است زیرا بر یکی از اساسی ترین جنبه های زندگی بشری حاکم است: حرکت. این همچنین یک زمینه رو به رشد است زیرا تعداد مهاجران در سراسر جهان همچنان در حال افزایش است.

در طول مدرک حقوق مهاجرت چه خواهم خواند؟
شما موضوعات مختلفی را در رابطه با قوانین مهاجرت مطالعه خواهید کرد، از جمله وضعیت فعلی قانون مهاجرت، انواع مختلف ویزاهای موجود برای مهاجران، روند درخواست ویزا و حقوق مهاجران در کشورهای مختلف.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • آمریکا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق ملی
  • قانون مهاجرت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط