Keystone logo

7 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق کار قانون کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق کار
  • قانون کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق کار قانون کار

magister legum، یا LLM، مدرک کارشناسی ارشد از قانون که بر اساس تخصص در مقطع کارشناسی در زمینه قانون، روابط کار و یا مرتبط با موضوع است. LLM در برنامه های قانون کار تحویل آموزش تخصصی در زمینه قانون کار، به عنوان متمایز از قانون استخدام. قانون کار به حساب می گیرد عملکرد اتحادیه های کارگری و سازمان های دیگر در تنظیم روابط بین کارگران و کارفرمایان خود را.

مزایای LLM در قانون کار چه هستند؟

دانش آموزان در LLM در برنامه قانون کار خواهد از مزایای یادگیری مفاهیم پیچیده از استادان تجربه درو. دانش آموزان در برنامه های LLM همچنین می توانید حرفه ای از تجربه عملی و شبکه با همسالان خود بهره مند شوند. دانش آموختگان از LLM در برنامه های تحصیلی قانون کار به عنوان مجرب در این زمینه خود را در نظر گرفته.

چقدر هزینه را به LLM در قانون کار؟

هزینه های LLM در برنامه قانون کار خواهد در مدرسه که آن ارائه می دهد، محل و عوامل دیگر بستگی دارد. فرصت های سرمایه گذاری، چنین کمک هزینه تحصیلی و حق الزحمه، ممکن است برای برخی از متقاضیان.

LLM در شرایط قانون کار چه هستند؟

دانشگاه فارغ التحصیلان از از برنامه های کارشناسی قوانین، مدرک برنامه های دکتر، و دیگر برنامه های مقطع کارشناسی مرتبط در نظر بگیرند. دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل حداقل یک سال از ترم و پژوهش برای به دست آوردن LLM خود را در درجه قانون کار.

کدام حرفه با LLM در قانون کار؟

حرفه ای مشغول به کار در این زمینه با LLM در درجه قانون کار به شدت پس از اتحادیه های کارگری، شرکت ها، دولت ها، سازمان های غیر دولتی و دیگر سازمان های پی. نقش خود را از تدریس در یک محیط علمی به litigating به نفع اتحادیه در دادگاه باشد.بسیاری از LLM در قانون کار فارغ التحصیلان کار برای شرکت های حقوقی داخلی و بین المللی، و برخی از رفتن به تشکیل شرکت خود را دارند.

چگونه به ثبت نام در LLM در قانون کار؟

بیشتر در مورد LLM در برنامه های قانون کار در ارائه بدانید در دانشکده قانون بالا ذکر شده در زیر، امروز!