Keystone logo

22 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق مدنی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق مدنی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق مدنی

کمتر شناخته شده تر از سایر فارغ التحصیلان، استاد حقوق، یا LLM، یک گواهینامه پیشرفته در مطالعات حقوقی است. برنامه های LLM معمولا برای دانش آموزان دارای درجه قانونی دائمی و اغلب نامزدهای بین المللی را می پذیرند.

LLM در مطالعات حقوق مدنی چیست؟ به طور معمول بین قوانین عمومی و خصوصی تقسیم می شود، مطالعات حقوق مدنی شامل هر بخش از قانون مربوط به تعاملات میان شهروندان یک کشور می شود. اگر چه بعضی از برنامه ها ممکن است دانش آموزان را قادر به انجام انتخاب در قوانین عمومی و خصوصی یا ثبت نام دوگانه کنند، اما برنامه های بیشتر به آموزش دانشجویان در یک مسیر بر روی دیگران کمک می کند. با این حال، این مسیرها ممکن است چندین فرصت برای تخصص فراهم کند. در برنامه های عمومی گرا، تخصص هایی که ممکن است در دسترس باشند شامل قانون کیفری، حقوق بشر یا قانون اداری است. برعکس، مناطق تخصص تخصص قانون ممکن است شامل قانون قرارداد، خانواده یا مالکیت باشد.

حقوق مدنی، هرچند که به شدت دربرگیرنده آن است، در درجه اول به دادرسی بین افراد مربوط می شود، بدین ترتیب نتیجه می شود که اکثر فارغ التحصیلان مهارت های ارتباطی، سازماندهی و میانجیگری را بالا می برند. در حالی که این مهارت ها می توانند در ارتقاء حرفه ای نقش مهمی ایفا کنند، همچنین برای زندگی و روابط شخصی دانشجویان بسیار مفید است.

LLM در مطالعات حقوق مدنی می تواند از دانشگاه های سراسر جهان دریافت و هر برنامه هزینه های خود را ساخت متفاوت است. عوامل اصلی که می توانند هزینه کالج را تحت تأثیر قرار دهند عبارتند از: کشور دانشگاه، وضعیت ثبت نام دانش آموزان و اینکه آیا کلاس ها در محوطه دانشگاه و یا آنلاین گرفته می شود.

فرصت های حرفه ای تا حد زیادی وابسته به زمینه تخصص دانش آموز و مدارک قبلی، مانند سایر مقاطع حقوق حرفه ای است. هر دو حوزه تخصصی می توانند برای کار به عنوان پاراگالها، دستیارهای حقوقی و کارکنان دادگاه باز شوند. دانش آموزانی که قوانین عمومی را دنبال می کنند می توانند به عنوان مدافعان عمومی، استراتژیست های ارتباطی و وکیل های جنایی کار کنند، در حالی که کسانی که بر قانون خصوصی تمرکز می کنند، می توانند درب هایی را برای مشاغل مانند برنامه ریزان مسکن، مدیران اعتماد، مدیران قرارداد و مشاوره های شرکتی ببینند.

اکثر برنامه های LLM را می توان به صورت پاره وقت و آنلاین، که شما را قادر به دنبال LLM خود را در مطالعات حقوق مدنی بدون قرار دادن زندگی خود را در حالت تعلیق. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.