Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 حقوق برنامه ها که در Mediation 2024

7 حقوق برنامه ها که در Mediation 2024

بررسی اجمالی

میانجی گری چیست؟
میانجی‌گری فرآیندی است که در آن همه طرف‌های اختلاف گرد هم می‌آیند، که توسط یک میانجی تسهیل می‌شود که به آنها کمک می‌کند تا گزینه‌هایی را برای حل اختلافات خود و رسیدن به توافق بررسی کنند. میانجی‌ها برای مناقشه‌کنندگان تصمیم نمی‌گیرند، بلکه سعی می‌کنند به آنها کمک کنند تا به راه‌حل خودشان برای مشکل دست یابند. میانجیگری معمولاً زمانی استفاده می‌شود که افراد درگیر در یک منازعه داوطلبانه مایل به مشارکت در فرآیند هستند، حتی در جایی که یک یا چند طرف نسبت به مشارکت فعالانه در میانجیگری دشمنی داشته باشند، موفقیت آمیز بوده است.

میانجیگری معمولاً خارج از سیستم دادگاه صورت می‌گیرد، بنابراین می‌توان آن را محرمانه و غیرعلنی تلقی کرد، اگرچه قوانین در حوزه قضایی به صلاحیت دیگر در مورد اینکه آیا اختلافات قبل از ارجاع به دادگاه باید به میانجیگری بروند یا نه، متفاوت است. هزینه میانجیگری بین طرفین متعارض تقسیم می‌شود و این هزینه‌ها می‌تواند کمتر از هزینه‌ای باشد که هر یک از آنها برای استخدام وکلای خود برای رسیدگی به پرونده در صورت مراجعه به دادگاه، هزینه می‌کردند.

مشاغل واسطه گری
نقش‌های میانجی عبارتند از: میانجی‌گران حقوقی که برنامه‌های آموزشی مورد تأیید دادگاه را تکمیل کرده‌اند، میانجی‌گران حل و فصل که به مردم کمک می‌کنند اختلافات را در خارج از دادگاه حل کنند، یا مدیران پرونده‌هایی که عمدتاً بر کمک به مردم برای آماده شدن برای جلسات میانجی‌گری تمرکز می‌کنند.

چرا مطالعه Mediation مهم است؟
مهارت های آموخته شده در میانجیگری، مانند گوش دادن فعال و توانایی برقراری ارتباط خوب با دیگران، به طور گسترده در سایر زمینه های زندگی قابل استفاده است. آموزش این نوع میانجیگری یک راه عالی برای دانشجویان حقوق است تا مهارت های ارتباطی و حل مسئله خود را قبل از رفتن به وکالت بهبود بخشند.

مزایای مطالعه Mediation چیست؟
یک دوره آموزشی میانجیگری طبق قانون برای تبدیل شدن به یک میانجی الزامی نیست، اما می تواند برای کسانی که مایل به دنبال کردن این رشته هستند مفید باشد. شرکت در دوره میانجیگری نشان دهنده علاقه به کمک به دیگران برای حل اختلافات است و نشان می دهد که فرد تا حدودی از نحوه کار میانجیگری آگاهی دارد. علاوه بر این، گذراندن یک دوره میانجیگری می تواند یک فرد را در این حوزه که به طور فزاینده ای محبوب می شود، بازاری تر کند.

در طول مدرک میانجیگری چه خواهم خواند؟
مدرک میانجی گری دانش آموزان را با روش هایی آشنا می کند که مردم منازعه را به طور مسالمت آمیز حل می کنند، با توجه ویژه به نحوه استفاده از میانجی گری برای اجتناب از فرآیندهای دادگاه. دانش‌آموزان در معرض سبک‌های مختلف حل اختلاف قرار می‌گیرند، بنابراین تصور بهتری از این دارند که کدام نوع برای هر موقعیتی بهتر عمل می‌کند. آنها همچنین در مورد مسائل حقوقی مربوط به میانجیگری و نحوه استفاده از آن به عنوان جایگزینی برای دعوی قضایی یاد می کنند.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حل اختلاف
  • Mediation
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه