Keystone logo

2 علوم آزمایشگاهی برنامه ها که در مطالعات حقوقی علم حقوق تحقیقات حقوقی که در آمریکا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • علوم آزمایشگاهی
  • آمریکا
  • مطالعات حقوقی
  • علم حقوق
  • تحقیقات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

علوم آزمایشگاهی برنامه ها که در مطالعات حقوقی علم حقوق تحقیقات حقوقی

تحقیق حقوقی چیست؟
تحقیق حقوقی فرآیند یافتن و استفاده از قانون برای حل یا پاسخگویی به مشکلات حقوقی است. این شامل مکان یابی و مطالعه اسناد و سوابق قانونی، استفاده از منابع قانونی و اعمال قانون در حقایق یک پرونده است. تحقیقات حقوقی را می توان به تنهایی یا با کمک یک وکیل یا سایر متخصصان حقوقی انجام داد.

روش های مختلفی برای یادگیری تحقیقات حقوقی وجود دارد. شما می توانید یک دوره تحقیقات حقوقی را در مدرسه بگذرانید. همچنین بسیاری از مدارس وجود دارند که گواهینامه یا مدرک تحقیقاتی قانونی ارائه می دهند.

چه مشاغلی به تحقیقات حقوقی نیاز دارد؟
تحقیق حقوقی یک مهارت بسیار مهم برای وکلا و سایر متخصصان حقوقی است. وکلا از تحقیقات حقوقی برای یافتن مواردی استفاده می کنند که استدلال آنها را تایید می کند و در مورد قانون یاد می گیرند. حقوقدانان همچنین از تحقیقات حقوقی برای کمک به وکلا برای آماده شدن برای پرونده های دادگاه استفاده می کنند. مشاغل زیادی در زمینه حقوقی وجود دارند که به مهارت های تحقیقاتی حقوقی قوی نیاز دارند.

چرا مطالعه تحقیقات حقوقی مهم است؟
تحقیقات حقوقی یک مهارت مهم برای هر کسی است که می خواهد در زمینه حقوقی کار کند. این به شما کمک می کند قوانین ضروری برای آماده شدن برای پرونده های قضایی و سایر مراحل قانونی را پیدا کنید و درک کنید.

در طول برنامه تحقیقات حقوقی خود چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟
در طول مدرک یا گواهی تحقیقات حقوقی، یاد خواهید گرفت که چگونه قانون را برای حل مشکلات حقوقی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. این شامل یادگیری نحوه تحقیق در مورد قانون، درک اصطلاحات حقوقی و به کارگیری قانون در حقایق یک پرونده است. همچنین در مورد منابع حقوقی مختلف موجود، مکان یافتن آنها و نحوه دسترسی و استفاده از آنها خواهید آموخت.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

دانش آموزانی که مایل به دنبال مطالعات حقوقی پیشرفته هستند ممکن است از یک استاد علوم در مطالعات حقوقی یا MLS بهره مند شوند. از آنجا که این درجه لزوما برای بسیاری از حرفه ها مورد نیاز نیست، ممکن است در یک رزومه قرار بگیرد و فارغ التحصیل شود و مزیت دیگری را نسبت به سایر متقاضیان به ارمغان بیاورد.