University of Liverpool Online Programmes

مقدمه

معرفی

به University of Liverpool Online Programmes خوش آمدید.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما یک مسیر مقرون به صرفه و مناسب برای پیشرفت در یادگیری و پیشرفت در حرفه شما فراهم می کند. شما از دانشگاه معتبر انگلستان و عضوی از گروه راسل ، گروهی متشکل از 24 دانشگاه تحقیقاتی بریتانیا متعهد به حفظ بالاترین استانداردهای ممکن تحقیق و آموزش ، یک صلاحیت بسیار مورد توجه دریافت خواهید کرد.

چرا با University of Liverpool Online Programmes

همه برنامه های ما به ویژه برای یادگیری آنلاین طراحی شده اند. تدریس و ارزیابی با انعطاف پذیری بالایی از طریق پلت فرم یادگیری ما ارائه می شود و به شما امکان دسترسی به تمام منابع و پشتیبانی مورد نیاز برای تکمیل تحصیلات بصورت آنلاین را می دهد. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه ، از شما برای فارغ التحصیلی در پردیس زیبای دانشگاه لیورپول در شمال غربی انگلیس دعوت می شود.

دربارهی ما

دانشگاه لیورپول از سال 2000 برنامه های آنلاین را ارائه می دهد و ما را به عنوان یکی از مهمترین ارائه دهندگان مدارک تحصیلات تکمیلی کاملاً آنلاین در اروپا معرفی می کند. با تمرکز بر پیشرفت شغلی و همکاری جهانی ، برنامه های ما برای افراد حرفه ای جاه طلب با چندین سال سابقه کار طراحی شده است ، که مایل به کسب یک مدرک معتبر هستند در حالی که در تعهدات فعلی خود سازش نمی کنند.

مکان ها

  • Liverpool

سوالات